Samsung Servisi Telefonumu Kusurlu Teslim Etti

Muazzez S. |

Bu sitedeki daha önceki şikayetim hakkında Samsung müşteri hizmetlerinden yetkili beni aradı. 4 kez Ebru Elektroniğe giden telefonum hakkında şikayetimin devam ettiğini söyledim. Yetkili beni Nilüfer elektroniğe yönlendirdi. Ancak Nilüfer Samsung servisi garanti kapsamı dahilinde olmasına rağmen telefonu ücretli yapacaklarını bildirdi. 2 yılı dolacak olan telefonumun 1 yılı garanti sürecinde geçti ve telefonumu kullanamadım. Samsung firması hakkında elimdeki belgelerle yasal hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muazzez S.
  07 Şubat
  19:57

  Müşteri hizmetleri arıyor.Ancak 2 kere telefon çalışıyor.Telefon yüzüme kapatılıyor.Samsung müşteri hizmetlerinin kasıtlı yaptığını düşünüyorum.Telefon kapandıktan sonra müşteri hizmetlerini ben arıyorum.Ancak görevlilerin bu konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları yönünde bilgilendirme yapılıyor.Samsung müşteri hizmetleri laf olsun diye arayıp kapattığını düşünüyorum.

 • 05 Şubat
  12:24

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 30 Ocak
  21:01

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi