Samsung Servisi Telefonumu Bozdu!

Tufan A. |

Samsung Galaxy S3 telefonumun 3 hafta önce ekranı çatladı düşürmemden kaynaklı olarak. Ancak telefonumun ekranı açılmıyor onun dışında telefonun tuşları çalışıyor ve mesaj gelebiliyor sesler çalınabiliyordu. Telefonun ekranı dışında arızası yoktu. Bende Vodafone'dan aldığım için onlara teslim ettim ve Kadıköy'deki başarı servis firmasına göndermişler.

Telefonum geri geldiğinde bana 840 TL tutar çıkarmışlar ve şok oldum. Sadece ekranı çatlak olan telefonum geldiğinde hiç açılmıyordu. Buradaki telefoncuya tekrar götürdüm ve içini açtığında, entegreleri ısıtarak ayakları karıştırmışlar. PBA içinde onunda ısınmaması gerekiyordu ,silikonlu entegre olduğu için dedi. Mağdurum, şikayetçiyim!

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan A.
  21 Aralık
  20:22

  Servisin bozduğu telefonumun yine başka bir servisinize gönderilip yine benim suçlu olduğumu duymamak için kendi imkanlarımla telefonu açtırıp, garantiden gerekirse çıkarttırdım ama 5 para etmez servisinizin foyasını ortaya çıkardım ya benim şahsım adına problem yok hakkımı helal etmiyorum. Samsung benim ve tüm ailem adına bitmiştir.

 • 20 Aralık
  17:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  23:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi