Samsung Servisi Telefonuma Garanti Kapsamında Bakmıyor.

Nida A. |

Kazakistan'dan Samsung S4 telefon aldım. Her yerde servis garantisinde yararlanmak için 50-usd fark vererek servis garantisi aldım. Telefonum pili bozuldu sürekli kapanıyor şarj varken bittiğini gösteriyordu. İzmir Çankaya Samsung servisine garanti belgesiyle müracaat ettik aldığımız cevap ; Uzakdoğu'dan alınan tel.garanti kapsamasında değil. Peki neden 50-usd fazla ödedim diye sordum garanti belgesi almak için prosedür bu şekilde dedi.

Aynı gün 21/05/2014 tarihinde İzmir Çankaya Samsung servisine 70 TL kredi kartla ödeme yaparak pil talebinde bulunduk. 8 gün servis orijinal pili temin edemedi. Servisi aramaktan artık yoruldum. Genel merkezlerini aradım çözüm yok.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nida A.
  03 Haziran
  07:14

  tarafima 444 77 11 numarali samsung musteri hizmetlerini aramam soylendi.zaten ben orayi cokaradim cozum bulamadilar.klasik laf ile gecistirdiler.samsung mu bir daha asla..

 • 02 Haziran
  11:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Mayıs
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi