Samsung Servisi Telefonda Sorun Yok Diyor!

Derya K. |

Ben telefonu Teknosa'dan aldım arızalı çıktı. 3 defa gittim yoğunuz falan sonra gelin diye ilgilenmediler. Neyse sinirlendim boş verdim. Telefonun arızası devam edince gittim Teknoşa'ya kavga ettim. Telefonu şükür servise yolladılar. 10 gün sonra telefon geldi gittim aldım baktım gene aynı arıza devam ediyor.

Bu defa kendim Samsung İncirli servisine götürdüm orada da aldılar telefonu. Şimdi mesaj geldi telefonda sorunu yok gelin alın diye. Ben arızalı telefonu almam bütün kurumsal haklarımı savunacağım. Nereye başvurmam gerekirse, nereye şikayet etmem gerekirse edeceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  12:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • Derya K.
  07 Ekim
  10:01

  ilgilenicez diyorsunuz gene ilgilenmiyorsunuz tl birşeyi yok diyorsunuz nasıl yok kapanıyor kasa isiniyor ses geri dönüyor konuşurken internetten kopuyor birde kullanıcı hatası diyorsunuz ilk defamı tl kullanıyorum bende hem nasıl kullanıcı hatası diyip sıyrılmaya çalışıyorsunuz.

 • 05 Ekim
  19:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi