21 Ocak 2014

Samsung Servisi Telefona Bakmadan Kusuru Yok Diyor.

Telefonumu 20.01.2014 tarihinde arızalarından dolayı Samsung yetkili teknik servisine teslim ettim. Serviste daha önceden de sıkıntı yaşadığım servis teknisyeni vardı. Telefonumun kaydı alınırken teknisyen kayıt yapan bayana 'al kaydını, koy çekmeceye bu telefonun hiç bir kusuru yok' dedi. Buna karşılık al test et ekran titreşimi çalışmıyor ve herhangi birini ara ses yankısını görürsün dediğimde; bana test etmeyeceğini söyleyerek kayıt masasında uzaklaştı. Telefonu servise teslim ettim ve çıktım. Samsung eğer hata bulunamadı diye bir cevapla karşılaşırsam sakinliğimi bozarım. İade işlemlerini başlatmamak adına bana bu telefonu bozuk kullandıramazsınız!

Serkan 126 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 23 Ocak 2014

  köylü kurnazlığı ile milletin cebinden parasını çıkarmak pekte etik değil. ben o parayı alın terim ile kazandım yasal yollar ile gözünü oya oya alacağım.samsung bunu yaz bir kenara.

 • Serkan 23 Ocak 2014

  hani bana diyordun ya servisin sizi aramama lüksü yok diye samsung; bak işte yine haklı çıktım servisleriniz seni takmıyor beni aramad. sana demiştim servis beni aramaz problemim ile ilgilenmez diye.

 • Samsung Mobile Temsilcisi22 Ocak 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Mobile Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz,   İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

 • Serkan 21 Ocak 2014

  Bugün servis cihazı bana teslim etti. Cihazda herhangi bir hata olmadığı ile ilgili bir rapor düzenlenmiş tam tahmin ettiğim gibi zaten farklı bir rapor düzenlemesi sürpriz olurdu çünkü daha cihazı teslim alırken ben bu telefonu test etmeyeceğim demişti. Hatalarım olduğu gibi devam ediyor. Ses yankısı yankısı konusunda samsung müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmelerde müşteri temsilcileri ses yankısı olduğunu inkar edemediler. Titreşim konusunda titreşim halen çalışmıyor. yetkili servis teknisyeni kesinlikle titreşimi ve ses yankısını test etmemiştir. Samsung yetkilileri ile bu konuda yaptığım görüşmelerde servisin haklı olduğunu söyleyip sorunumu servis ile çözmemi öneriyorlar. Eğer sorunumda sen yanımda yoksan ey samsung neden böyle bir hizmet veriyorsun. Bana son dönemlerde yaşattıklarınızı Allah görüyor sizi Allah'a havale ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön