Samsung Servisi Tamiri Yapamadı.

Burcu E. |

09.12.2012'de Carrefour'dan Samsung S3 telefon satın aldım. 2 yıl garanti süresi olduğu söylendi. 20.05.2014 tarihinde şarja taktığım telefon 2 saat sonra baktığımda kapanmış ve açılış ekranında öylece kalmıştı. İki gün sonra ithalatçı firmaya anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargoyla tamir edilmesi için gönderdim.

Karşı firmanın 23/05' da teslim aldığı ürün henüz gelmedi. Tamir süresi 20 işgünü dediler. Bu arada sık sık firmayı aradım. İki hafta sonra bana verdikleri cevap aynen şu oldu "telefonunuz darbe yemiş, garanti kapsamı dışında, tamir etmemizi istermisiniz, 200 tl" denildi. Telefona da çizik dahi yok bırar darbeyi. Son aldığım cevap; ' denedik tamir olmadı" oldu. Ben bu konuda yetkililerden bir cevap bekliyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu E.
  12 Haziran
  00:01

  Merhaba,
  telefonda yapılan açıklamayı çok mantıklı bulmadım. evet ürün ithalatçı firma evo teknoloji ürünleri garantisi altında olabilir ama sizin "firmayı tanımıyoruz, listemizde yok, ithalatçı firmayla muhattap olun" açıklamanız da ekstraydı. ben telefonumu carrefour dan almıştım. garantisini imzalayıp verdiler. bakmadım hangi firma diye. hem kaçımız bakıyor ki?

 • 11 Haziran
  15:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Haziran
  00:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi