31 Ocak 2014

Samsung Servisi Ses Soruna Muhteşem Çözüm Buldu!

1 senedir kullandığım Samsung S3 Mini telefonumda aradığım kişiler benle konuştuklarında kendi seslerini duyduklarını, seslerinin eko yaptığını söylüyorlar. Telefonu ilk aldığım günden beri bu aralıklarla devam etmiş bir sorundu ama son zamanlarda çok rahatsız edici düzeylere ulaştı.

Samsung Beşiktaş servisine telefonumu ve şikayetimi ilettim. 1 gün sonra mekanik parçalar değişti diyerek telefonu bana teslim etti. Tekrar denediğimde sorunun devam ettiğini gördüm. Oradaki çalışanla denedik. Kılıf takılıyken daha hissedilir oluyor dedim ve kılıf taktım. Servis elemanı da sorunu gördü. Beyefendi o zaman kılıfsız kullanın yapabileceğimiz bir şey yok dedi. Telefonumun onarımını ve arızanın tespitini talep ediyorum.

Erkin 205 Okunma

Cevaplar

 • Erkin15 Şubat 2014

  Sorunum devam etmek bir yana telefonda yeni sorunlar çıktı. 4077 sayılı kanun nezdinde ki tüm haklarımı yasal mercilerde arayacağım.

 • Erkin15 Şubat 2014

  Yine üzerime yıkılan bir kargo ücretinden sonra heyecanla paketi açtım. Tamamiyle gördüğüm o manzara pes dedirticiydi. Güzelce baloncuklu paketle, kendi orjinal kutusunda gönderdiğim telefon kutusu içinde pil bir yana telefon başka yana ayrılmış şekilde görüp şok geçirdim. Servis sürecinde telefonumun koruyucu filmi çizikler içinde kalmış ve berbat işçilik yüzünden cihazım çok kötü gözüküyordu. Ayrıca mikrofon çevresindeki krom kaplama soyulmuş. Cihazımın anakartı değiştirilmiş bana sorulmadan. İmeide değişmiş halliyle. Sıkı durun: Ses yankısı problemim hala devam ediyor. İşte böyle bir hayal kırıklığıdır samsung kullanmak. Telefonunuzu her servisie gönderdiğinizde başka bir parça değişip geri gönderirler. Sorun devam eder.

 • Erkin07 Şubat 2014

  Telefon bugün elime ulaştı, bu arada kargo ücretinide üzerime yıktı beşiktaş samsung servisi. Mikrofon değiştiği söyleniyor, ancak benim sorunum hala devam ediyor. Bu cihazlar denenmeden mi geri yollanıyor parça değişiminden sonra bilmiyorum ancak bariz bir şekilde sorun var. Pazartesi günü tekrar kargo ile yetkili teknik servise göndereceğim telefonu bu servise 4. gidişi yine sorun çözülmezse hakkımı farklı mercilerde arayacağım. bilginize

 • Erkin06 Şubat 2014

  Gerekli bilgilendirme yapıldı ancak telefon hala serviste olduğu için arızanın giderilip giderilmediğini bilmiyorum. Servisten teslim aldığımda deneyerek sonucu buradan paylaşacağım.

 • Samsung Telefon Temsilcisi05 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Erkin04 Şubat 2014

  Telefonumu geri aldım sorunum çözülmediği için tekrar beşiktaş samsung servisine ilettim kargo ile.

 • Erkin02 Şubat 2014

  Telefonumu tekrar servis merkezine verdim. Orada çalışan kişi sorunu görüp kabul ettiği halde, cihaz testten başarıyla geçti yazılım güncellendi denilerek teknik servis arızanın tespiti ve onarımdan kaçınmaktadır. Kamuoyunun ve tüm samsung telefon almayı düşünenlerin bilgisine !

 • Samsung Telefon Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön