Samsung Servisi Şebeke Arızasını Gideremiyor!

Ayhan B. |

Samsung Ekmen Servise 4 kere aynı problemden telefonumu verdim. Sorunlar hep aynı ve çözüm olmadı .

1. Şebeke problemi var telefon çekiyor gösteriyor, fakat arama yaptığımda arama yapılamıyor. Her zaman değil ama günde yada haftada 1-2 defa yaptığını da söyledim.
Çözüm; sw güncellendi, yazılım güncellendi falan cihaza sokulmuş problem bulunamamış.

2. Aynı problem, videoya çektim fakat servis;"IMEI No'sunuda çekmeniz lazımdı"
Çözüm;Sw güncellendi. Cihaza sokulmuş problem bulunamamış! Aradım yok almam iyi baksınlar dedim bakmışlar. Bu sefer problemi tespit edip 2 parça değiştirdiler.

3.1 hafta sonra gene aynı problem. IMEI no'lu video
Çözüm;Sw güncelleme cihazda problem yok yazmış

4.aynı problemler. 4.iade hakkım.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan B.
  23 Aralık
  10:26

  neyse cozume gerek kalmadı .. umarım tc de barınamassın samsung .. sizi mahkemeye sevk ettim .. kendimede discovery aldım

 • Ayhan B.
  09 Aralık
  15:34

  ne olduğunu merak eden arkadaşlara yazıyorum . telefonu sw güncellemesiyle geri aldım . saolsunlar şişen batarmayı değiştirmişler bide. ama asıl olan problem gene aynı .. samsung markasından nefret eder oldum .. bu 6 . samsungumdu hepsinde emin olun arıza yaşadım ben şansızım dicem ama .. servise gidince yada servisinin onunden geçerken bi iceri bakın .. sıranının buyuklugune . ki % 80 inde problemi cozuluyo . yarın bi gizli kamera koyup siteme ekleyecegim gorursunuz inanmayanlar icin

 • Ayhan B.
  05 Aralık
  17:50

  teşekkürler samsung iphone geçiş yaptım bende diyodum neden insanlar iphone alır pahalı felan diye ama .. sanırım bu sizin servis tutumunuz yuzunden oldugunu bende anladım .. ardık mahkemede gorusuruz

 • Ayhan B.
  02 Aralık
  13:52

  vay arkadaş bukadar zormu ya bir çözüm bulmak .. ekmen servisi arıyorum doğru duzgun bakmıyorlar videosunu da cekip yolladım ama hala .. ya paramı verin yada yeni bi telefon

 • Ayhan B.
  02 Aralık
  13:46

  çok kötü artık hiçbir samsung almam

 • Ayhan B.
  29 Kasım
  18:22

  mailimi verdim mailimden ulaşabilirsiniz telefonum servisde arkadaş nasıl ulaşacan bana sayenizde telefonsuzda kaldık

 • 29 Kasım
  16:27

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ayhan B.
  27 Kasım
  11:49

  satana kadar iyi sattıkdan sonra servislerde süründürün ne güzel iş

 • 27 Kasım
  00:13

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi