Samsung Servisi Oyalıyor.

Derman T. |

Yaklaşık 1 ay önce firmadan klima aldım. Kurulum için servis talep ettik ve servis 2 gün sonra akşam saat 21:00'de geldi. Daha sonra klimamız 2 gün sonra arıza verdi, başka bir servis gönderildi. Gelen servis bağlantı doğru yapılmadığı için gaz kaçağı olduğunu belirtti ve bunu bağlayan servisin çözeceğini belirtti.

Neyse ki onlarda 3 gün sonra gelebildi. Daha sonra klimamız 3 gün önce tekrar aynı arızayı verdi. Servis talebinde bulunduk yaklaşık 3 gündür servis bekliyorum arayan servis gayet laubali bir dille başka ilçedeyim, bugün gelemem şu gün gelirim diye 2 gündür oyalıyor. Genel müdürlüğü de aradım, böyle sorumsuzluk görmedim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  11:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Ağustos
  18:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi