Samsung Servisi Onarımı Yapamadı.

Zafer Ü. |

10 ay önce Vatan Bilgisayar'dan Samsung marka bir telefon aldım. Aldıktan 1 ay sonra karşıya sesim gitmemeye başladı. 1.'ye servise yolladım teknik parça değişti yazılım yüklendi, test edildi geldi. Tekrar servise yolladım yine teknik parça değişti, test ok yazısıyla telefon geldi. 3.'ye yolladım yine telefon teknik parça onarıldı, test edildi diye geldiğinde telefon açılmıyor şekilde Bursa Samsung servisi Ebru iletişimde bana teslim edildi, şarj edin dediler.

20 saat ettim ne şarj aldı, ne açıldı. 4.'ye yolladım yine aynı Samsung yetkilileri ürününün arkasında durmayıp, 'tüketici haklarına git' aklını verdiler. Beni mağdur etti, paramı aldılar hala yardımcı olmamakta ısrarlılar.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  17:17

  2386314 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi