Samsung Servisi Onarım İçin Bekletiyor!

Murat Ç. |

Samsung firmasından bir buzdolabı aldım. İlk senesini doldurmadan bozuldu . Servisi aradım rica minnet geldiler baktılar . Parça değişecek Kore'den sipariş edeceğiz dendi. 1-2 ay parça bekledik geldi taktılar. Parça değişiminin üstünden bir süre geçti , yine buzdolabı arıza yaptı. 3 gündür servis bekliyoruz . Yok öğlene kadar gelir , yok öğleden sonra gelir diye sürekli vakit kazanmak için uyduruyorlar . Çok ilgisizler bir daha bunlardan kibrit çöpü bile almayacağım. Pazartesi günüde ilk işim tüketici hakem heyetine başvurmak olacak

Etiketler :

Tamir Süresi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  12:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Eylül
  15:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi