Samsung Servisi Ödeme Konusunda Tutarsız Bilgi Veriyor.

Mustafa Latif Y. |

Bundan 10 gün önce Samsung Galaxy S3 telefonumun ekranı kırıldığı için Samsung'un yetkili servisi olan Gaziantep'te bulunan Mega Teknik servise gönderdim. Bir kaç gün sonra yetkili bir erkek tarafından arandım ve bana telefonun ekranının kırık olduğunu garantiye dahil olmadığını ücretli yapılması gerektiğini söylediler. Bende kredi kartıyla ödeme yaparım dediğimde tabi olur dediler ve cihazı yapıp ödeme için tarafıma döndüler. Beni arayan bayan yetkiliye kredi kartıyla ödeme yapacağımı söyledim. Oda bana bunu yapamayacağımı söyledi. Bende onlara sizin personelinizin bu işlemi yapabileceğini ve telefonumun yapılmasını istediğimi söyledim. Bayan bana parayı hesaba yatırmadan telefonu göndermeyeceğini söyledi.

Etiketler :

Ekran Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranışı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Latif Y.
  13 Mart
  17:09

  hani nerdesiniz kimse dönmedi daha bana

 • Mustafa Latif Y.
  12 Şubat
  22:40

  hiç bir çözüm üretmediler. bide teknik servis samsungun teknik servisinin bana ahlaksız ve terbiyesiz demesiyle kaldık. çok pişmanın bu firmanın ürününü aldıgım için

 • 05 Şubat
  22:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi