Samsung Servisi Makineyi İyice Bozdu!

Ufuk Ç. |

Samsung fotoğraf makinemi garanti kapsamında servise gönderdim. Sorunu da wb100 markalı kameranın merceğinde ve zoomunda sorun vardı hata veriyordu, açılmıyordu kamera,sonra servisten gidip geldikten 1 gün sonra denediğim zaman ürün yine aynı hatayı tekrarlamayı başladı.

Fotoğraf makinem servise gitmeden önce daha iyiydi. İçinden garip garip sesler geliyor,yine yakınlaştırma yaparken sessiz bir şekilde açıyordu. Şimdi ise içinden acayip sesler geliyor,servisten geldikten sonra çok kötü bir duruma gelmiş hiç memnun kalmadım.

Etiketler :

Objektif ve Lens Zoom Özelliği Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  11:21

  2256622 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Ocak
  22:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi