Samsung Servisi Makineye Zarar Veriyor.

Ümran Y. |

Samsung fotoğraf makinesini aldım. İlk 15 gün bir ay kullandım çok memnundum. Özellikleri çok iyi çok, güzel çekim yapıyordu. Bir ay sonra kendi kendine açılmamaya başladı. Üç kez servise yolladım her seferinde gönderdiğimden farklı bir arızayla geri verdiler. Üstelik birde kullanıcı hatası dediler. Borcunu ödüyorum ama makinem servisten çıkmıyor. Ben bu markaya güvenip bir cihaz alırken servis hizmeti neden bu kadar kötü her şey alana kadar mı? Ben cihazımın bire bir değişim yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Makina Çalışmama Yetkili Servis Tamir Süresi Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  15:28

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ümran Y.
  30 Mart
  01:25

  Şikayetim ile ilgili firma benimle hiçbir şekilde bağlantıya geçmedi.

 • 26 Mart
  00:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi