Samsung Servisi Makineme Çare Bulamadı.

Fatih Y. |

WD8122CVQ Kurutmalı Samsung 12 kiloluk çamaşır makinesi 2 aydır arızası tamir edilemiyor. 5 kere servis geldi. 2 keresinde 3 parça değişimi yapıldı. Buna rağmen 1-2 hafta çalışıyor tekrar arıza veriyor. Anladım ki bu iş servisin tamiriyle olacak iş değil. Bu makinede üretimden kaynaklanan bir arıza var. Artık evime servisin gelmesini istemiyorum, çünkü çözüm yok. 2,5 sene önce 2,5 milyar para verip aldım. Bu paranın karşılığı olmayan makineymiş. Makinenin garantisi devam ediyor, lütfen buna çözüm bulun.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  12:51

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Fatih Y.
  20 Mart
  15:07

  arayan soran yok

 • 17 Mart
  18:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.