Samsung Servisi Kuruluma Gelmiyor.

Doruk D. |

Göktaşlar Meşrutiyet bayisinden ben de çamaşır ve bulaşık makinesi almıştım. Ürünleri kurmak için günlerce servis elemanı göndermediler defalarca aradık. Bir gariplik olduğunu fark edip Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir servis randevu kaydı olmadığını söylediler. Yani Göktaşlar denen bu şirket kendi adamlarını göndermek için bize yanlış bilgi verdi. Artık ne gibi bir çıkarları var bilmiyorum.

Samsung'u arayıp kendim servis çağırdım. İkincisi de güya yanında bir sürü deterjan hediyesi olacaktı. Gidip sorduğumda asık suratlı onun da gerçek olmadığını anladım. Olayın üzerinden 1 yıl geçti. Sadece başkaları da bu kötü esnafların eline düşmesin diye bilgilendirmek istedim.

Etiketler :

Bayi Personel Yetkili Servis Randevu Kurulum-Montaj

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  17:01

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Ağustos
  00:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi