Samsung Servisi Kurulum Randevusuna Gelmiyor.

Serdar N. |

Samsung marka klimamı kurdurmak için yönlendirilen Elif Elektronik o kadar ilgisiz ve alakasız ki kurulumu yapan arkadaşlar servisten aranan telefonları bile meşgule vermekte. Cumartesi günü randevu kaydını oluşturdum ve Pazartesi günü gelmeden arayacak arkadaşlar dendi ki bu bilgilerin hepsini kendi aramalarım sayesinde ulaştım.

Sekreter hanım telefonu efendim diye öyle bir açıyor ki sanki kırk yıllık arkadaşınızın servisi orası. Bir kurum ve Samsung gibi bir markayla çalışıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz, ben bu kadar sorumsuzluk görmedim. Pazartesi kuruluma gelinecek diye izin aldım ve saat şuan akşam 17:00 hala ses yok. Ben aramaktan bıktım ama onlarda herhangi bir çaba yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  17:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Mart
  23:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi