Samsung Servisi Kurulum İçin Geç Randevu Veriyor!

Burcu S. |

Samsung klima aldım 2 gün önce ve bu kadar telefon açmamıza rağmen havalar göz önünde bulundurulsa acil olarak klimayı taktırmak istedik. Fakat firmanın İzmir gibi bir yerde sadece 3 teknik servisi olduğunu ve hepside en az pazartesiye kadar bizi dikkate dahi almadı. Pişmanlığım diz boyu. Keşke başka gerçek anlamda müşterisini düşünen onunla ilgi halinde olan ve müşterisine hizmet sağlayabilen markaları tercih etseydim.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  14:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

 • 13 Aralık
  22:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.