Samsung Servisi Kullanıcı Hatası Diye Diretiyor!

Ayten K. |

Samsung S5 telefon aldım yaklaşık 6 ay önce. Kulaklık takıldığında durmayıp geri çıkıyordu. İkamet yerim sürekli değiştiği için servise vermeyi erteledim. Bir aydan fazla süre önce servise yolladım. Bunca süre boyunca hiçbir bilgi için arayan olmadı, mesaj atıldığını iddia ediyorlar. Ve arızası içinde telefonun çizik olduğunu ve kullanıcı hatası olduğunu belirtmişler. 320 TL fiyat çıkarmışlar. Bunu haber vermek için aramaları da gerekiyordu ki ben o ücreti kabul edemem. Samsung çok köklü bir firma falan değil artık gözümde. Arkadaşlarımı, çevremi başka firmalara yönlendireceğim, o arızanın kullanıcı hatası olmadığını servis bilecek nitelikte değil mi?

Etiketler :

Kulaklık Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  15:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Ocak
  15:18

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Ocak
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr