Samsung Servisi Kulaklık İçin Telefonu İstiyor!

Ozan E. |

Samsung Galaxy GT-İ9300 olan telefonumun kulaklığı bozulmuştur. Servise kulaklığı değiştirmek için gittiğimde telefonu bırakmam gerektiği aksi takdirde hiçbir işlem yapamayacaklarını belirttiler. Ortalama 1 hafta telefonumda hiçbir problem yokken neden telefonumu servise bırakmalıyım? Bu olay tamamen Samsung şirketinin insanların bu haklarından faydalanmamaları için yaptıkları işlem.

Etiketler :

Kulaklık Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan E.
  23 Aralık
  01:13

  Firmadan bulunduğum bölgedeki teknik servisi bana yönlendireceklerini söylediler, arayan soran yok henüz

 • Ozan E.
  23 Aralık
  01:12

  çözüm ile ilgili hiç bir şey yapılmadı, sadece telefon görüşmesi yapıldı; bulunduğum bölgedeki teknik servis beni arayacaktı 5 gün oldu arayan yok

 • 19 Aralık
  15:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  23:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi