Samsung Servisi Klimanın Elektrik Bağlantısını Yapmıyor!

Demiray A. |

Samsung marka inverter klima satın aldım kurulum için servis geldi iç ve dış ünite montajını yaptı. Çalıştığını elektrik bağlantısını kendi imkanlarımla yaptıracağı söyledi gitti. Bende gittim elektrikçi getirip bağlantısını yaptırdım ayrıca ücret ödedim. Samsung müşteri destek hattına durumu ilettim ve adı marka olmuş firmanın neden böyle eksik bir iş yaptığını sordum. Cevaben servislerde eğitimli elektrik teknisyeni olmadığını gerekçe gösterdiler.

Başka markalar elektrik bağlantısını da yapıyor. Ben eğer elektrik bağlantısını kendim yaptıracağımı bilseydim kesinlikle tercih etmezdim. Bir ikincisi ise ola ki elektrikçi yanlış bir bağlantı yaptı klima yandı veya arıza verdi o zaman garantiye alacaklar.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  17:53

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 24 Ekim
  22:37

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi