Samsung Servisi Kendi Hatasına Rağmen Benden Ücret İstedi.

Anıl Marangoz O. |

Samsung Galaxy S4 İ9500 markalı telefonu suya düşme gibi bir sebepten garantiye yolladım. 200 lira bir ücret çıkardılar. Parayı ödedik telefonu aldık elimize geldiğinde telefonu açtım ekranda yeşillikler vardı. 1 saat geçti tüm ekranı kapladı. Ben telefonu verdiğimde böyle değildi. Bana arızalı olarak gönderiyorlar telefonu ve ekranı değişecek deyip 530 TL ücret talep ediyorlar. Telefon en ufak hasarda almadı ama niye ücreti bizden talep ediyorlar. Bu sorunun hallolmasını talep ediyorum. Ben 1 telefon için 730 lira paramı vereceğim. Sorun hallolmazsa hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  11:02

  Sayın ilgili,
  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.
  @
  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.
  @
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Anıl Marangoz O.
  04 Mart
  08:41

  Telefon antalya yıldırım elektronik tuna marangozoğlu adıyla verilmiştir.

 • 03 Mart
  22:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi