Sinan K. Teşekkür Mesajı

ürün değişimim gerçekleşti.gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler.

Samsung Servisi Kalıcı Çözüm Yapamıyor!

Sinan K. |

Cihazımı almaya servise gittim. Kulaklığımla tekrar test edip kontrol ettim. Fakat sorun hala devam ediyordu . Test aşamasından başarıyla geçtiğini bana söylediler. Nasıl bir testse artık. Ben telefonumu bu şekilde alamayacağımı söyledim. Cihazımı değişime gönderileceğini söylediler . Bütün aksesuarlarını kutusunu faturasını teslim ettim.

1 gün sonra Samsung genel servisi arardım. Bana cihazın tamiri yapılıp teslim edildiğini söylediler. Ben cihazımı almadım. Değişime verdim. 2 gün sonra Eskişehir servisini aradım cihazı gönderdiklerini söylediler. 1 gün sonra Samsung genel servisi aradım , değişim talebinde bulunulmadığını söylüyorlar. Telefonum nerede Samsung. Değişim garantiniz bu mu? Bu ne ilgisizlik?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sinan K.
  13 Eylül
  09:52

  ürün değişimim gerçekleşti.gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler.

 • Sinan K.
  09 Eylül
  14:16

  takip numaram 4138312309. ilginiz için teşekkürler

 • 09 Eylül
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.