Samsung Servisi İstediğim Belgeyi Vermiyor.

Ömer Burak D. |

2013 'ün 9.ayında sıfır Samsung S4 aldım. Daha sonra 2014'ün 4.ayında servise götürdüğümde telefonun ben almadan 3 ay önce servis kaydı olduğunu öğrendim, yani kandırıldım. Daha sonra beni kandıran satıcıya karşı hakkımı aramak üzere Samsung servisinden kandırıldığımın tek kanıtı olan 6.aydaki servis kaydını istememe rağmen bir türlü almayı beceremedim. Şu an da telefonun faturalı sahibi olmama ve kandırılmış olmama rağmen sanki illegal bir şey talep etmişim gibi bana yardımcı olmayıp kandıranı koruyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Burak D.
  15 Nisan
  09:45

  Evet samsung aradı ve daha önce söylediklerinden farklı hiç bir şey söylemediler.başka yasal yollardan hakkımı aramaya devam edicem ve samsungla bir daha muhatap olmamak için hiç bir ürününü kullanmayacağım.

 • 15 Nisan
  09:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ömer Burak D.
  14 Nisan
  12:52

  Samsung hiç dönüş yapmadı umursamadı galiba

 • 11 Nisan
  17:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi