Samsung Servisi İşini Düzgün Yapmıyor.

Berk D. |

Samsung Galaxy Trend cıhazımı telefon açık olduğu halde arayanların bana ulaşamaması nedeniyle Manisa merkezdeki Samsung yetkili servisine verdim, ancak sorunu gideremeyip telefonumun hoparlörünü bozdular, şebeke problemini yapamadılar. Ana kart değiştirdiler ve bir hafta boyunca cihazınız oldu diyerek ayaklarına çağırdılar ama cihazım her seferinde olmamıştı.

Laubali, bilmişlik tavırları içinde karşıladılar beni. Aslında hepsi işlerinde yetersiz, işlerim aksadı onların yüzünden.Telefonum sözde değişime gidecek. O günün içinde arayacaklardı, 2 gün geçti aramadılar. Daha bu nasıl bir sorumlusuzluktur. Haklarında tüm resmi işlemleri yapacağım. Elimden ne geliyorsa yapacağım.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  17:55

  2451446 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi