Samsung Servisi İlgilenmiyor.

Mustafa K. |

Ekmen servis resmen çıldırttı beni. Bu kadar ilgisiz bir servis görmedim. Her gün on defa aramama rağmen telefonu açmıyorlar, yada açıp suratımıza kapatıyorlar. Tam bir aydır Samsung bulaşık makinesi serviste ve ürün fabrika hatalı çıktı. Ürünü %100 değişim hakkım olmasına rağmen hala elime değişim raporunu ulaştıramadılar. Her arayışımda ilgili yere aktarıp sorun çözmeye çalışmıyorlar. Bir aydır mağdur durumdayım. Bundan sonra bu servis ile hiç bir şekilde isim olmaz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  30 Ocak
  12:28

  Teşekkürler Samsung

 • 03 Temmuz
  13:27

  2534491 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Temmuz
  00:16

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi