Samsung Servisi İç Ekranı Değiştirirken Dış Ekranı Mahvetti.

Oğuz Kağan A. |

07.11.2013 tarihinde Piazza Media Marketten aldığım Samsung 8160 ace 2 markalı cep telefonunun ekranın da ölü pikseller belirdi. Değişim için gönderdiğimde bulamadık deyip geri gönderdiler. Sonra avşaroğlu iletişimin içerisinde bulunan Samsung teknik servisine elimle götürüp ölü noktaları gösterip tespit ettirdim. Ekranı değiştirdiler ama yeni ekranda güç tuşuna basınca çizikler çıkıp sonra açılıyordu. Tekrar götürdüğümde ise servise bunda bir sorun yok dedi. Samsung her yerde övünüp sağa sola patent davası açacağına neden yaptığı ürünlere özen gösterip insanları mağdur etmemeye çalışmıyor. İçteki ekranı değiştireceğiz diye dış kısımdaki ekranı da çizip mahvetmişler.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  16:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Mart
  00:16

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi