02 Ekim 2013

Samsung Servisi İç Ekran Kırılmış Diye 500 TL İstiyor!

14.09'da Media Market'ten almış olduğum Samsung S4 Mini telefonum 2 gün sonra birden kapandığından dolayı Samsung servisine gönderildi; fakat servisten iç ekran çatlaması olduğu ve 500 TL masrafı olduğunu bildirdiler. Hiç düşürülmeyen ve 2 gün önce alınan telefonun böyle bi hata vermesinin üretim hatası olduğunu düşünüyorum; fakat hiçbir şekilde ne Samsung, nede Media Markt tarafından kabul edilmiyor . Bu sebeple Tüketici Mahkemesine gideceğim; fakat buradan da şikayetimi belirtmek isterim.

Hatice 118 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Ekim 2013

    Sayın ilgili, Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.   Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön