Samsung Servisi Hatasını Müşteriye Ödetmeye Çalışıyor.

Mehmet T. |

Aralık ayında sevişe verdiğim Samsung Note2 cep telefonumun ön panel ve batarya kapağı değişimi yapıldı. Telefonu teslim aldığım da kapaklardan ses gelmeye devam ediyordu. Müşteri hizmetlerini aradım servişe vermemi söylediler. Üzerindeki koruma naylonlarını çıkardığımda kılcal çatlak olduğunu gördüm. 8 ocak ta servise tekrar verdim. Taktıkları defolu ürünleri müşteri hatası olarak ücretli tamirinin olacağını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığım da yapacak bir şeylerinin olmadığını belirtiler. Hem defolu ve ayıplı parça takıyorlar, hemde müşterinin üzerine atmaya çalışıyorlar.

Etiketler :

Kasa-Panel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  17:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Ocak
  00:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi