Samsung Servisi Haber Vermeden İşlem Yapıyor.

Arzu A. |

Turkcell brs korupark şubesinden Samsung note 2 telefon aldım. Telefonun ücreti hat üzerinden ödenecekti. Halen ödemeleri devam etmektedir, fakat telefonun ekranı kayboldu ama telefon çalışıyordu. Daha sonra Turkcell yetkilisine durumu anlattım. Size yeni cihaz verilebilir, yada telefonunuz garanti kapsamı içindeyken tamiri yapılıp size iade edilir dedi. Fakat bugün gittiğimde telefonunuz yapıldı, 540 lira servis ücreti çıktı, aradık sizi ulaşamdık falan filan.

Bn onay vermedim bana fiyat söylenmeden tel yapılmış. Ya parayı verin yada telefonunuzu tekrar bozup size verelim ddler. Amaç tamir değil sinir katsayısının zorlamak. Servis formunda müşter no: 7211172605 . Bakın görün garantiden nasıl çıktı bir anlatın.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  18:57

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

   

 • 25 Mayıs
  00:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi