12 Mayıs 2014

Samsung Servisi Güncellemeden Başka Birşey Yapmıyor!

Cihazımın iki sene Samsung garantisi var ve dört kere Eskişehir'deki Samsung servisine gitti. Söylediğim hiç bir sorun çözülmedi. Her seferinde cihazımın yazılım güncelleştirmesi yaptılar. Eskişehir'deki servisin cihaz tamirinden anlayışı sadece yazılım güncelleştirmesi yapmaktır. Cihazımın başka serviste garantisi bitmeden gerçek anlamda yapılmasını talep ediyorum. Servis ağı çok yaygın diye tercih edilmemesi gereken bir marka.

Fatih 71 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Mayıs 2014

    2444158 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön