Samsung Servisi Gönderdiği SMS'i Kabul Etmiyor.

Erol Y. |

Ekmen Servis -Samsung Servis/Cihannuma mah.Barbaros Bulvarı, No:105/A, Beşiktaş İstanbul / bu adrese Samsung gt-s8600 wave 3 metalik color, imei: 359**203, Ürün seri no: rvzbb18809f, servis takip ilk no:4146789811, ikinci servis takip no:4146913832 takip numaralı ile telefonum kamera takılmak üzere servise alınmıştır. Ben bu telefonu Antalya'dan buraya kargo ile gönderdim. Bu servis o kadar laubali, o kadar tutarsız ki, mesaj gönderiyorlar, x takip no ile samsung.som.tr/destek adresinden takip edin diyorlar. Gönderdikleri sms'teki bilgilendirmeyi kabul etmiyorlar. Kargoya verdik diyorlar ama kargo bu isimde gönderi yok diyor.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  11:30

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Mart
  19:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.