Samsung Servisi Geleceğim Deyip Gelmiyor.

Hakan C. |

İki buçuk haftadır servis bekliyorum bana geliyor geldik bulamadık, aradık ulaşamadık makinenın parçasını bana satın ben yapayım diyorum; birisi Bostancı servisten alın 70 tl diyor, başkası imkansız makineyı görmemiz lazım diyor . Makinenın modelini söyle diyorlar söylüyorum ,servis arıyor diyor makineyı görmemiz lazım. Servis arıyor 10 dk. oradayım diyor 3 saattir yok, umarım gelir.

17 milyonluk şehirde 7 tane servis var, onlarda banka kuyruğu gibi . Bu nasıl zihniyet nasıl servis anlayışı? Yapamayacağınız işi niye üstlenip te insanları mağdur ediyorsunuz daha önce mail atıyorum ilgileniyoruz diye otomatik mail atıp bir de orada doğru söylemiyorsunuz.Bu nasıl bir zihniyet?

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  17:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Şubat
  00:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi