Erdal P. Teşekkür Mesajı

sorunumu sonunda hallettiler eskişehir servisiniz teşekkürler

Samsung Servisi Garantili Ürünün Faturası Yok Diye Tamir Etmiyor.

Erdal P. |

Ben Samsung telefonu kullanıyorum. Telefonum arıza verdi. Eskişehir Samsung servisine gittim. Ürünü bir yıldan fazla bir süredir almış olduğum için benden fatura istiyorlar. Ben faturayı ne yaptım hatırlamıyorum. Garanti belgesi var, sistemde garanti süresinin dolup dolmadığı çıkar ama bir yılı geçtiği için illa fatura olacak diyorlar. Garanti belgesini bile kabul etmiyorlar. Garantili ürünü sırf fatura yok diye ücretli olarak tamir edeceklerini söylüyorlar. Samsung genel müdürlüğü irtibata geçmeye çalışıyorum ama dakikalarca sadece müzik dinliyorum, kimseye ulaşamıyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  16:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erdal P.
  14 Ocak
  08:40

  sorunumu sonunda hallettiler eskişehir servisiniz teşekkürler

 • 13 Ocak
  22:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi