Samsung Servisi Garantili Telefondan Ücret İstiyor!

Reyhan K. |

Telefonumu 14. 09. 2013' te servise bıraktım, telefonum açılmadı için. Servis serviste bana yazılım atılacağını söyledi. Bende telefonum şarj olmada problem olduğu için , bu probleme de bakılsın dedim. Şarj soketinin nemli olduğu söylendi ve garanti kapsamında olmadığı bana aktarıldı. Orada mikrofon var arkadaş tabi nemlenerek 60 TL dendi , ok dedik ve halen telefonum tamir olmadı.

Neden garantide bunlar açıkça anlatılmıyor?Neden biz Türkler her şeye tamam diyoruz? Benim sorum şu ; neden para ödeyeyim ben bu telefonu 9 ay önce aldım. 1 799 TL ödedim. Soruyorum Samsung servisinin misyon ve vizyonu nasıl acaba? Sen insanın güvenini kaybederek vizyonuna nasıl ulaşacaksın.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Reyhan K.
  08 Ekim
  00:41

  evet beklenen gün 07,10,2013 tarihinde servise bıraktığım telefonum bana ulaşmadı ve 20 iş günü doldu şimdi benim yapacağım şey sabah doğru tüketici haklarına baş vurmak olacak ve sonuna kadar da hakımı arayacağım biz parayı alın teri ile kazanıyoruz kimsenin hakkımı yemesine izin vermeyeceğim çünkü kitapçıkta 20 iş günü içinde tamir edilmesse para ve telefon iadesi var diyo fakat benim teleonumdan halen haber yok.çünkü bu samsung un sorumsuzluğu dur neden çünkü servislere yedek parça gelmiyormuş peki neden ana depoyu taşımışlarmış peki tüketici olarak benim ve benim gibi madur olanların günahı nedir?

 • Reyhan K.
  02 Ekim
  16:51

  samsung servisi yetkililerine halen telefonum tamir olmadı pazartesi aradım şu an da tamirde dediler bugün aradım ana kart bekliyo dediler 07.10.2013 günü 21 iş günü olacak peki o zaman ne olacak bana ne cevap vereceksiniz prosedür ler işleyecekmi?ben ne yapacağımı açıkçası anlamadım kucak dolusu para ver ama sonuç yok .....

 • Reyhan K.
  29 Eylül
  00:03

  telefonum sessizde olduğu için cevap veremedim daha sonra mh ini aradım tekrar bana döneceklerini söylediler

 • 27 Eylül
  12:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Reyhan K.
  27 Eylül
  09:31

  samsung firması misyon ve vizyonunu yerine getiriyormu insanların güvenini kaybederse bu pazarda nasıl yükselecek?

 • Reyhan K.
  24 Eylül
  09:11

  telefonum 14,09,2013 tarihinden beri halen serviste beklemede ve telefonumun ne zaman olacağı ile ilgili hiç bir bilgim yok 21 iş günü içinde olmassa yeni telefon verecekmiş servis öyle söyledi fakat ben inanmıyorum çünkü 20.iş gününde arayıp telefonunuz oldu denecek ve böylece işlem bitmiş olacak.işin garip tarafı servisin elinde yedek parça olmaması böyle büyük bir firma neden servislerin ihtiyaçlarını karşılamıyor.insanların güvenini neden boşa çıkartıyor.

 • 23 Eylül
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.