Samsung Servisi Fiyasko.

Mesut E. |

Yani bir servis nasıl olmamalı sorusunun cevabını vereceksem açıkçası;
1-Samsung'a ait olmamalı.
2-Samsung'a ait Gaziantep servisi olmamalı.
3-Samsung'a ait Gaziantep'teki mega teknik servis olmamalı..
4- "444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi çalışma saatleri her gün 7 gün, 24 saattir" telefon no sloganı olmamalı.

Yahu sorun belirttik baktılar parça lazım dediler 3 ay gelmediler. en sonunda arıza kaydı kapatılmış sorun giderilmiş diye kayda geçirmişler. Olmaz öyle şey dedik çağrı merkezine tamam efendim şöyle efendim böyle efendim ile yine arıza kaydı açtılar. Gelip baktılar tekrar parça değişimi dediler yine(illa ki). Şimdi de 3 ay daha geçti. Aramalarım netice vermiyor. Nasıl servis bu?

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Randevu Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  17:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Şubat
  17:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.