Samsung Servisi Dolap Hakkında Bilgi Vermiyor.

Atilla G. |

Bugün kendilerinden Gardorop tipi RSA1STSLSamsung modelinde bir buzdolabı aldım. Kurulana kadar her şey normaldi. Ancak sorun şu ki, kuran arkadaşlar ne dense 2-3 dakikalarını ayırıp cihazla ilgili bilgi aktarmadıkları gibi cihazın içinden kullanım kılavuzu da çıkmadı. Bitmedi!

İnternet sayfalarını ulaştım canlı destek hattına ama ne yazık ki oda yardımcı olamadı. Beni müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Müşteri Hizmetleri de cihazın tanıtımını yapamadı, çünkü internet sayfalarında olduğu gibi kullanım kılavuzu İngilizce! Telefonun ucundaki bayan bana yarın teknik servis tarafından gün içerisinde aranacağımı söyledi. İlginç olan ben evde yok iken aramaları yani dolap yanımda yok iken.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  16:48

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Şubat
  23:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi