Samsung Servisi Değişim Yapmıyor.

Ömer Faruk D. |

11.07.2014 de Şanlıurfa Bimeks'ten Samsung Galaxy 10'1 sm530 tab 4 aldım. Aldığımın 2. günü şarjının tam dolmadığını (20 saat şarjda kaldı ,şarj %86 nın üzerine çıkmadı) Bimeks'e götürdüm; servise gönderdi, serviste 20 gün kaldı. Yazılım güncellenip gönderilmiş, tekrar kullanıp şarja taktım (24 saat şarjda kaldı,şarj %90'ı geçmedi. Adana ya servise kendi elimle götürüp bıraktım ordada 12 gün kaldı, adaptör bekliyoruz diye beni oyaladılar, biraz esip gürleyince 5 dakikada adaptör bulup cihazı elime tutuşturdular ve kesinlikle sorun adaptörden dediler. Eve getirdim yine aynı durum (şarjda 20 saat kaldı şarj %85'i geçmedi) ve 3.kez servise verdim. Mağdurum iade yada değişim istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk D.
  21 Eylül
  22:50

  samsung tabletimin şarj problemi devam ediyor.4.kez servise gönderdim..iade istiyorum yeterince mağdur oldum.

 • Ömer Faruk D.
  01 Eylül
  23:58

  samsung beni aradı ama çözüm yok.sadece ürün serviste gereken yapılacak ve 4.kez aynı problem olursa ancak iade ve değişim yapabiliriz v.s..gibi cümleler;ama ben eminim ürün arızalı,samsung serviside zaten arıza ile ilgili notu okumuyor,üründeki sorunun giderildiğini kontrolde etmiyor,güncelleme yapmak dışında başka bişey bilmiyor.4.kez servise göndereceğimden hiç şüphem yok.

 • Ömer Faruk D.
  01 Eylül
  23:51

  sakın samsung ürünlerini almayın.

 • 01 Eylül
  10:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Ağustos
  19:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi