Samsung Servisi Çok Yavaş Çalışıyor!

Fatih U. |

Samsung'tan garantisi devam etmekte olan S3 cep telefonum arızalandı. 11.11.2013' te servise götürdüm. 10 gün sonra arızasını ancak tespit edip parça bekleniyor denildi. Servis süreci uzayınca gidip Note 3 model bir telefon aldım, 4 gün sonra oda arızalandı. Onuda servise yolladım. Değişim için şimdi telefonla servise ulaşamıyorum. Sabahtan beri 6 kere aradım. Telefonu açan yok. Sitedeki tamir takip sistemleri çalışmıyor. Yetersiz bilgilendirme ve ağır işleyen tamir süreçleri ile insanları mağdur ediyor. Samsung firmasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  12:45

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  08:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,