Samsung Servisi Cihazı 2.Gönderişimde Garanti Dışı Bıraktı!

Oğuzhan G. |

Samsung telefonumu ağustos ayında servise verdim. Servisten telefonu aldım 2 gün sonra ekranım karardı. Tekrar yetkili servise götürdüm. Bana 1 hafta sonra dönüş yaptılar ve kullanıcı hatası olduğunu, servisin bu hatayı karşılayamayacağını söylediler. Servise ilk gittiğimde telefonumdaki 1 parça ezik not alınmıştı.

2. kez gittiğimde tekrardan bu ezik garanti kağıdına yazıldı. Şimdi ben telefonumu servise ilk götürdüğümde servis bunu karşıladı da , 2. götürdüğümde niçin karşılamıyor, bunu merak ediyorum. İlave olarak telefonumdaki ezik mart ayında oluşmuştu. Bu ezik Ağustos ayına kadar hiç bir hata vermezken ağustos ayında nasıl hata verdi.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan G.
  04 Eylül
  19:24

  Ben bu ürünü aldıktan sonra sizin müşteriniz oluyorum bunu unutmayın lütfen. Ve büyük firmalar asla müşterilerini mağdur etmezler

 • 04 Eylül
  18:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi