Samsung Servisi Cihaza Benim Zarar Verdiğimi Söylüyor.

Umut K. |

Devamlı kenar çıtası soyulan cihazımı son kez teknik servise götürdüğümde ücret karşılığında yapılacağını belirtildi. Bende nedenini sorduğumda kırık-ezik vs. bulamayan servisin cevabı kullanıcı hatası değil (yani hatayla değil bilerek) direk benim kendimin telefonun kenarını soyduğumu belirtti. Ben neden böyle bir şey yapmış olabilirim? Samsung'a soruyorum hatta herkese; neden kendi telefonuma isteyerek zarar verip servis köşelerinde süründürüp telefonsuz kalayım?

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut K.
  02 Haziran
  17:09

  444 77 11 numaralı hattınız ya da www.samsung.com.tr internet sitenizin "Bize Ulaşın" bölümü yardımcı olsa idi burada birşeyler paylaşmama gerek kalmazdı.

 • 01 Haziran
  18:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Mayıs
  00:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi