04 Kasım 2013

Samsung Servisi Çamaşır Makineme Kalıcı Çözüm Bulamıyor!

WF0800NCE model Çamaşır makinesi garantisinin dolmasına bir hafta kala arızalandı. Makinenin arızası, ara ara meydana çıkıyor, su alıyor motor devreye girmediğinden yıkama başlamıyor. Simge Elektronik Samsung Servisi'inden bir eleman geldi. Arızayı giderdiğini söyleyip denedi, çalıştırdı ve gitti.

Aradan on gün geçti ve aynı arıza emareleri ile tekrar arızalandı. Servisi tekrar çağırdım. Simge Elektronik'ten geldi bir arkadaş. Fakat makinenin arıza tespit denemesinde çalıştı.
30 TL servis ücreti istedi vermedim. Servis elemanına dedim ki, bu makine belki bir gün belki iki gün çalışacak ve tekrar aynı arızayı verecek. Düzgünce bakın buna. O günden beri aynı arızayı ara ara tekrarlıyor.

Ziya 455 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi05 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön