18 Mart 2014

Samsung Servisi Çalışan Cihazı Bozup Verdi.

05/03/2014 tarihinde Bursa Ebru Telekom Samsung yetkisi servisine çalışır durumda teslim ettiğim cep telefonumu, 17/03/2014 tarihinde teslim alıp eve geldiğimde hiç bir şekilde açamadım. Servisin telefonları cevap vermediği için servis fişiyle birlikte aynı gün tekrar gittim. Bana verilen cevap; zaten tamir ettirmemişsiniz cihazınız inceleme için açıldığında hasar görmüştür, deyip telefonu önüme resmen attılar. Ne olacak peki dediğimde dudak büküp omuz kaldırdılar .

Cihazımı tamir ettirmesem de o haliyle kullanmaya devam edebilirdim şimdi elimde hiç açılmayan bir telefon var. Cihazımı nasıl teslim ettiysem o halde geri almayı umuyordum. Memnuniyet sıfır.

Nurten 62 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Mart 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön