Samsung Servisi Bile Makineyi Kötülüyor.

Rıza G. |

2,5 yıl önce 3 yıl garantili olduğunu sandığım bir DMS300TRW bulaşık makinesi aldım. Geçtiğimiz gün arızalandı ve servisi çağırdım. Servis geldiğinde cihazın yıkama motoru ve pompasının arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi, garantisi bittiği için de 350 TL masrafı olduğunu. Arkasından da Legal Servisi kendi ürünü hakkında "350 TL verip yaptıracağınıza başka yeni bir makine alın, zaten bu makineler iyi değil, şimdi bunu yaparsak daha sonra başka yerinden yine arıza verir. Samsung'un bulaşık makineleri sürekli arıza yapıyor" dedi. 444'lü numarayı da arayıp anlattım. Aldığım cevap daha vahim, servisimizle görüştük yanlış anlaşılma olmuş şeklinde idi.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  11:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Rıza G.
  08 Mart
  17:35

  standart mesaj göndermekten başka bir faaliyette bulunulmadı. Bu kadar büyük olduğunu sandığımız bir firma için vahim

 • 05 Mart
  20:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi