Samsung Servisi Bataryası Şişen Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı.

Emn P. |

2013 mart ayında Avea kurumsal faturamıza ek olarak Kocamustafapaşa Avea bayisinden Galaxy S3 model cep telefonu aldım.2014 nisan ayına kadar problemsiz kulandım, fakat daha sonra telefonun pili şişme yaptı ve kasasının alt kısmında bir çatlak oluştu(kesinlikle darbeye maruz kalmamış bir telefon) bu sebeplerden dolayı servise başvurduğumuz da servisteki arkadaş bu durumların garanti kapsamında olmadığını söyledi şok oldum. Samsung'da Fonetel'e izin veriyor.

Etiketler :

Batarya Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emn P.
  26 Mayıs
  16:31

  Samsung türkiye olayın akabinde telefonla arayarak şikayetimi dinledi. Anlattıklarından anladığım kadarı ile bu türkiye samsung'a ait olan bir durum değil Ana merkez samsung bu tür saçma ithalatlara izin veriyormuş. Apple markası ile yarışıyor fakat hala kurumsallaşamamış,yazık daha çok ekmeke yizecek.

  Samsung türkiyeye hızlı dönüşü ve yakın alakasından dolayı teşekkür ederim.

 • 21 Mayıs
  14:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Mayıs
  23:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi