19 Eylül 2013

Samsung Servisi Aylardır Bozuk Olan Buzdolabımla İlgilenmiyor!

İki yıl önce hayatımızın hatasını yapıp Samsung buzdolabı aldık (RL62ZBPN). Daha iki yılını doldurmadan buz kırma fonksiyonu bozuldu. Servis geldi baktı ve parça sipariş edeceklerini ve 20 iş günü içerisinde sorunu gidereceklerinin garantisini verdiler. 16 iş günü sonra tekrar geldiler ve bir gün önceden buzdolabının fişini çektirdiler.

Eleman parça değiştirmek için dolabı açtı ama yanlış parça sipariş edildiğini söyledi. Tekrar 20 iş günü beklememiz söylendi ve sorun giderildi diyerek tekrar servis açıldı. O 20 iş gününü üzerinden ay geçti, her gün aramamıza rağmen dikkate alındığımızı göremedik. Artık buzluğum dondurmaz hale geldi, yaptığım kış hazırlığı heba oldu.

Tc 182 Okunma

Cevaplar

  • Tc25 Eylül 2013

    Evet 60 gün sonra, her gün aramak kaydıyla sonunda problemime çözüm buldular ama artık benim için bir anlam ifade etmiyor.Bir daha asla Samsung marka evime girmeyecek.

  • Samsung Temsilcisi25 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön