Samsung Servisi Asılsız Beyanlarda Bulunuyor!

Yakup K. |

Samsung markalı aldığım telefonda reset atma sorunu vardı. Daha öncesinde 2 sefer garantiye gitmesine rağmen telefonda arıza yok deyip gönderdiler. 26.02.15'de tekrar servis bıraktım aynı arızadan video çektim servisin göremediği arızayı servisin bana cevabı ben ürünü servis dışında ekran taktırmışım asılsız, yanlış şeyler söylüyorlar. Ve benden 1.000 TL'ye yakın para talep ediyorlar.
Bu servisi ve Samsung firmasını gerekli yerlere müracaat edeceğim...

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup K.
  05 Aralık
  04:42

  Samsung Destek Bilişim telefon parçamı çalmıştı Samsung Türkiye'ye inandıramıyordum. İspat ettim ve söke söke paramı aldım arkadaşlar bilginiz olsun. Arkadaşlar.

 • Yakup K.
  04 Mart
  21:02

  Tarafıma bir dönüş sağlanmadı. Telefonu teknik servisinden iade almaya gittiğimde telefon kullanamaz haldeydi ve ben bu telefonu teslim almadım sizden cevap bekliyorum.

 • Yakup K.
  03 Mart
  16:32

  Yazmış olduğum şikayetim ile ilgili hiçbir gelişme yok yalan söyleyen destek bilişimi tutuyor Samsung firması. Müşteri memnuniyeti sadece ürünü alana kadar bir daha Samsung almak dahi değil yanından bile geçmem.

 • Yakup K.
  02 Mart
  23:22

  Sizin servisinizde sizde müşteriye ilgi saygı göremiyorum sizin bu Destek Bilişim yetkili servisiniz yalan söylüyor telefonda arıza olduğu halde en yüksek mertebelere başvuracağım...

 • Yakup K.
  02 Mart
  12:45

  Henüz benimle irtibata geçmediniz en kısa sürede sizden cevap bekliyorum

 • 02 Mart
  09:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr