Samsung Servisi Arka Kapağı Çizdi.

Barış K. |

21 Ocakta aldığım Samsung Galaxy S4 telefonunun 30 Nisanda Anakartı ve 4 Haziranda LCD modülü değişti. Daha 4-5 aylık bir telefonda bu kadar ciddi sorunlar ortaya çıkmasıyla birlikte ne kadar kalitesiz bir telefon olduğunu gördüm. Bunun üstüne LCD modül değiştiğinde serviste ara kapağım çizildi. Bunu oradayken belirttim.

Oradaki teknisyen müşteri memnuniyeti için yeni kapak vereceklerini ama ellerinde olmadığı için birkaç gün içinde bana haber verileceğini söyledi. Bunun için form gibi bir şey verecek misiniz dediğimde ise; gerek olmadığını ve not aldıklarını söyledi. 1 haftadır beni ne arayan, ne soran oldu. Servisi aradığımda ise sürekli geçiştiriliyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Ekran Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  18:54

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Haziran
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi