03 Ekim 2013

Samsung Servisi Arızayı Göremiyor!

7. kez aynı problemler(konuşurken kapanma, şebeke sorunu) ile Saturn Mağaza aracılığı ile RH Elektronik yetkili servisine gönderdiğim cihaz yine diğer seferlerde olduğu gibi "Arıza tespit edilemedi" yorumu ile geri gönderildi. Aldığım cihazda 3. seferde 5. dakikada yine konuşurken kendi kendine kapandı.

Servisin test kalitesi ve Samsung'un ürün ve servis kalitesi her zamanki gibi yine kendini gösterdi. Tekrar teşekkürler Samsung. Aldığım telefonu aylardır kullanamadığım için teşekkürler. Bu şekilde kötü hizmet sunmaya devam edin. Sizin kalifiye elemanlarınızın tespit edemediği hatayı videoya çekip size göndereceğim. Belki hatanın nasıl üretim kaynaklı olduğunu o zaman kavrayabilirsiniz.

Ekrem 146 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Ekim 2013

    2043711 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön