Samsung Servisi Arızayı Gidermiyor.

Hasan A. |

Makine bulaşıkları lekeli yağlı bırakıyor. Servis altı defa evime geldi her seferinde farklı şeyler söyleyip gittiler. Bardakların markasını suçladılar. Tuz kullanmayın dediler kullanmadık, tekrar geldiler bu seferde aynı servis niye tuz kullanmıyorsunuz dediler. Müşteri hizmetleri altı defa servisi evime yönlendirdi, fakat bir defa kayıt tutmuşlar. Samsung hem servisten, hemde müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan A.
  21 Mayıs
  10:37

  samsung firması ve servisleri sadece uydurma bahaneler üretiyor

 • 18 Nisan
  17:13

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Nisan
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi